Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

Darujte výnimočnosť,
darujte zážitok FOU ZOO.

Najlepším spôsobom ako dať najavo, že vám na niekom záleží, je postarať sa o jeho spokojnosť. My ju dokážeme garantovať.

Rozmýšľali ste už nad vianočnými darčekmi pre svojich najbližších a priateľov? Ak máte medzi svojimi blízkymi či kolegami milovníka kvalitného jedla, gurmána a labužníka, máme pre vás riešenie. Darčekové poukážky Fou Zoo!

Poukážka do reštaurácie Fou Zoo je vstupenkou do exotického sveta výnimočných chutí a vôní. S darčekovým poukazom Fou Zoo darujete starostlivosť na najvyššej úrovni a kulinárske majstrovstvo, ktoré mení pôžitok na umenie.

Naša luxusná darčeková karta na konzumáciu má platnosť 12 mesiacov. Počiatočná výška kreditu je 100 eur a obdarovaný ju môže vyčerpať postupne.

DARČEKOVÉ KARTY OBJEDNÁTE A ZAPLATÍTE JEDNODUCHO ONLINE: http://bit.ly/2jpGxIT

Na výber máte darčekové karty v hodnote 100 €, 200 €, 300 €. Ak máte záujem o darčekovú kartu v inej hodnote, napíšte nám na adresu: restaurant@fouzoo.sk alebo zavolajte na číslo +421 901 780 077 - darčekovú kartu v požadovanej sume vám operatívne pripravíme tak, aby ste ju mohli zakúpiť online.

Pri objednávaní darčekovej karty máte možnosť napísať obdarovanému aj venovanie.

Darčekovú kartu môžete zaplatiť online cez tri platobné brány alebo prevodom. Následne si môžete darčekovú kartu vyzdvihnúť osobne v reštaurácii počas otváracích hodín. Dajte nám vedieť, a my vám ju pripravíme.

Darčekovú kartu vám radi zašleme aj poštou. Pri objednávaní preto zadajte vašu adresu. Darčekovú kartu vám zašleme v elegantnom darčekovom balení 1.triedou. Cena poštovného a balného : 3 €. Objednať a zakúpiť súčasne si môžete viacero darčekových kariet v rovnakej hodnote, výška poštovného a balného sa nemení.

DARČEKOVÉ KARTY OBJEDNÁTE A ZAPLATÍTE JEDNODUCHO ONLINE: http://bit.ly/2jpGxIT

 

 

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk