Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

Kam na ochutnávku vín v Bratislave? Degustujte vo Fou Zoo

Ochutnávka vín nie je len doménou vinárni či vinných pivníc. Degustácia vína od slovenských a zahraničných vinárov je silnou parketou aj nášho someliéra Tomáša Šajgala. Vďaka jeho skúsenostiam môžete v reštaurácii Fou Zoo degustovať vína z popredných vinárstiev. Vínna karta, ktorú náš someliér zostavil, je výsledkom jeho dlhoročných skúseností a neustáleho sledovania trendov.

Degustácia vína je vždy spojená aj s degustáciou jedál – someliér precízne páruje jednotlivé vína k chodom od nášho šéfkuchára Michala Konráda. Ochutnávky vína prebiehajú verejne, sú zvyčajne doplnené k štyrom až siedmim chodom. Ide o naše známe degustačné tematické večery, počas ktorých hostíme v našej reštaurácii aj majiteľov jednotlivých vinárstiev.


Ak máte záujem o súkromnú degustáciu vína, vieme sa vám úplne prispôsobiť. Reštaurácia má kapacitu 84 hostí a skladá sa zo štyroch častí. V každej z nich vieme vytvoriť priestor pre  súkromnú ochutnávku vína. Najvhodnejším miestom je však salónik s kapacitou 10 osôb. Oddelení od zvyšku reštaurácie si môžete vychutnať degustáciu ušitú na mieru vašim potrebám. Po celý čas sa vám bude venovať náš someliér Tomáš Šajgal.

Okrem degustácie vína k jedlám, si môžete u nás dopriať aj ochutnávku whisky, rumov alebo čajov.

Ak máte záujem o degustáciu vína alebo iného alkoholu, píšte na adresu: restaurant@fouzoo.sk alebo volajte na číslo +421 901 74 74 74.späť na odporúčania

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk