Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

Ľudia, ktorých chcete znovu stretnúť.

Pan Asian restaurant with great people

 

Michal Konrád

Šéfkuchár

"Fou Zoo je ako vášnivý sex surovín a chutí odohrávajúcich sa na tanieri"

Rodený Bratislavčan, ktorému zachutila vôňa diaľav. Pracoval na vedúcich pozíciách v prestížnych reštauráciách Cocoon, Kyashii a Chino Latino v Londýne.

 

Tomáš Lysý

Sushimajster

“"Vždy ma fascinovala jednoduchosť a precíznosť sushi"

Kreatívec, ktorý Vás vždy prekvapí niečím novým. Niekoľko rokov dokazoval svoje umenie v najlepších sushi baroch na Slovensku, aby svoje znalosti priniesol a zúžitkoval vo Fou Zoo.

 

Ľuboslav Blaho

Manažér reštaurácie

“"Fou Zoo je pre nás forma energie, nie je to len reštaurácia..."

Dobrodruh s vášňou pre exotickú gastronómiu. 5 rokov zbieral skúsenosti v reštauráciách v Indii, Izraeli a Veľkej Británii.
Na Slovensku otváral a viedol reštauráciu Osaka sushi bar.

 

Andrew Lassetter

Koncept konzultant

"Milujem inovatívne a vzrušujúce kombinácie"

Guru pan ázijskej kuchyne. 2 roky head chef reštaurácie Eight over eight, 3 roky head chef Ignite Group London (reštaurácie Cocoon, Bumpkin, Eclipse), head chef reštaurácie Kyashii, konzultant reštaurácií Bungalow 8, Bette Restaurant (Londýn, New York), konzultant hotelov Elysium ***** a Mediterranean****.

 
 

"Píš s nami príbehy nových chutí, posúvaj hranice slovenskej gastronómie."

Myslíš si, že kulinárstvo je druh umenia? Že do každého jedla treba vložiť aj kúsok svojho ja? Svojej kreativity, talentu, nápadov a emócií? V tom prípade si jedným z nás. Sushimajster, kuchár, cukrár, čašník alebo barman. Podeľ sa s Fou Zoo o svoju vášeň a pošli svoj životopis na restaurant@fouzoo.sk.

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk