Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

Povedali o nás známe osobnosti

Pohostili sme známe osobnosti spoločenského života.

Úprimne poviem, jednou vetou sa nedá opísať zážitok FOU ZOO. Samozrejme to neberiem ako fakt, pri ktorom sme boli ovplyvnení vašou kampaňou, ale je to jednoducho tak! Veľmi radi chodíme do FOU ZOO a to nielen súkromne, ale aj na biznis stretnutia. Teším sa na ďalšie krásne pôžitky!  

Tomáš Krčula,  majiteľ FH group

Pre mňa je FOU ZOO vždy neopakovateľný zážitok, je to moja najobľúbenejšia reštaurácia s jedinečnou atmosférou a špičkovou kuchyňou. Je to miesto, kde sa vždy rád vraciam.

Ján Krnáč,  obchodný riaditeľ CRESCO group

FOU ZOO restaurant I went to was great. Food was delicious and I would recommend this place to anyone. Being a bodybuilder this was great place to eat healthy and tasty. I would like to thank to FOU ZOO team a lot, and if I´ll go back to Slovakia, I´ll definitely stop by again.

Ronnie Coleman, kulturista, 8 x Mr. Olympia

FOU ZOO has the most elegant food and is the most stylish restaurant we have been to in a very long time! A breath of fresh air in a modern dining. Fantastic evening!

Apollo 440,  hudobná skupina /Anglicko/

Naše deti milujú ZOO a my všetci FOU ZOO!

Peter Krištofovič s rodinou,  generálny riaditeľ SALVE group

Milujem FOU ZOO. Neopísateľné...

Anna Amenová,  Miss Universe SR 2010

...To čo som u vás objavil sa nedá zabudnúť...Melódia chuti... Ďakujem...

Marián Čekovský,  hudobník

  Vždy keď chcem mať pokoj a fakt dobré jedlo a fakt dobrú obsluhu a fakt pekné prostredie, idem sem. A to sa stáva dosť často. Veľmi sa teším, že ste! Nech sa vám darí!

Adela Banášová,  moderátorka

Veľakrát sa mi stalo, že keď som o niečom počul samé chvály, tak som prišiel s veľkými očakávaniami a dosť často som bol nakoniec sklamaný. Som rád, že ste výnimkou. Skvelé!!! Ďakujem.

Andy Kraus,  komik, scenárista

Už viem, že aj jedlo môže byť "najvác". U vás. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

Táňa Pauhofová,  herečka

Vzácny gastronomický klenot!!! Servis bezchybný, jedlo fantastické, ďalšie slová sú úplne zbytočné. Bravo! Vďaka.

Tomáš Maštalír,  herec

Vo FOU ZOO som zažil vrchol toho, kam sa dá zájsť v precíznosti a táto reštaurácia ma inšpiruje, aby som veci robil poriadne, do najmenšieho detailu. Tvorcovia si dali veľmi záležať, vyberali tie najlepšie elementy, ktoré spolu vytvorili svet do ktorého keď vstúpite, navždy vo vás zostane, tak ako vo mne...

Boris Prekop,  kulturista

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk