Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

Darujte výnimočnosť,
darujte zážitok FOU ZOO.

Najlepším spôsobom ako dať najavo, že vám na niekom záleží, je postarať sa o jeho spokojnosť. My ju dokážeme garantovať.

Rozmýšľali ste už nad darčekmi pre svojich najbližších a priateľov? Ak máte medzi svojimi blízkymi či kolegami milovníka kvalitného jedla, gurmána a labužníka, máme pre vás riešenie. Darčekové poukážky Fou Zoo!

Poukážka do reštaurácie Fou Zoo je vstupenkou do exotického sveta výnimočných chutí a vôní. S darčekovým poukazom Fou Zoo darujete starostlivosť na najvyššej úrovni a kulinárske majstrovstvo, ktoré mení pôžitok na umenie.

Naša luxusná darčeková karta na konzumáciu má platnosť 12 mesiacov. Počiatočná výška kreditu je 100 eur a obdarovaný ju môže vyčerpať postupne.

Od nového roka si darčekové karty môžete zakúpiť priamo v reštaurácii počas otváracích hodín. Darčekové karty vám operatívne pripravíme a odovzdáme v darčekovom balení. Platiť môžete hotovosťou alebo platobnou kartou.

Na výber máte darčekové karty v hodnote 100 €, 200 €, 300 €. Ak máte záujem o darčekovú kartu v inej hodnote, napíšte nám na adresu: restaurant@fouzoo.sk alebo zavolajte na číslo +421 901 74 74 74 - darčekovú kartu v požadovanej sume vám operatívne pripravíme tak, aby ste ju mohli zakúpiť.

 

 

 

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk