Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

3 odtiene lásky vo FOU ZOO

Zažite nezabudnuteľného Valentína vo dvojici alebo s celou rodinou.

Zrýchlený dych. Tlčúce srdce. Oči túžiace vidieť do hĺbky duše. Nesmelý dotyk rúk a vášnivé bozky. Smiech. Ticho. Vášeň.
Prijmite naše valentínske pozvanie precítiť 3 rôzne odtiene lásky. Pripravili sme pre Vás a Vašich blízkych výnimočnú súhru chutí, vôní a farieb.

Romantický a tajomný Valentín vo dvojici
Ponorte sa svojou partnerkou alebo partnerom do prvých dvoch odtieňov lásky a zažite ničím nerušené výnimočné chvíle v rámci špeciálnych valentínskych dní.
Red Valentine a Dark Valentine reprezentujú dva esenciálne odtiene lásky. Váš zážitok z návštevy  bude podporený špeciálnou valentínskou edíciou dezertov v príslušnej farbe, ako aj tematickým dekorom priestorov.

Red Valentine | 13.-14.2.2019
Červená je typickou farbou lásku. Intenzívna, zaľubená, vášnivá a pulzujúca. Počas prvých dvoch dní sa môžete spolu s nami zladiť do červených tónov a vychutnať si naplno lásku v jej prvom odtieni.

Dark Valentine | 15.-16.2.2019
Magická, hlboká a zvádzajúca - taká je temnofialová podoba lásky. Príďte sa v tieto dva dni naplno oddať zmyselným kombináciám jedál, nápojov a dezertov, ktoré sme pre Vás pripravili. Navyše, ak máte chuť, popustite uzdu svojej kreativity a obohaťte svoj outfit o temno fialové odtiene alebo doplnky.

Harmónia zážitku pre celú rodinu
Valentín je vo FOU ZOO sviatkom nielen pre dvojice, ale tiež pre celé rodiny. Láska plná porozumenia, harmónie, dôvery a radosti dostáva od nás poctu v podobe korunujucého zlatého odtieňa.

Golden Valentine | 17.2.2019
Strávte nedeľnú valentínsku edíciu v kruhu svojej rodiny a blízkych priateľov. Podeľte sa o spoločné chvíle a harmóniu chutí, vrátane exkluzívneho dezertu v zlatej farbe.

Rezervácia miesta
Rezervujte si svoje miesto na jeden či viaceré valentínske dni telefonicky na čísle + 421 901 74 74 74 alebo online prostrednictvom tohto odkazu.
Teší sa na Vás celý tím reštaurácie pod vedením šéfkuchára Milana Takácsa a pastry chef Kataríny Šarmírovej.

späť na odporúčania

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk