Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

Fou Zoo z pohľadu audit managera - Slávka Cheresko

Fou Zoo pre ňu znamená značku kvality a výnimočnosti. Jedným z jej cieľov je postupná zmena k jednoduchosti a dostupnosti produktu, pri zachovaní skvelého zážitku a tých najkvalitnejších surovín a služieb. Ako hostiteľka vítala hostí 9. narodenín Fou Zoo IXperience. Pôsobí na pozícii audit manager, žije ázijskou kuchyňou, prácou s ľuďmi a svojimi dvomi malými synčekmi.

Slávka Cheresko, audit manager Fou Zoo a IASAI

Slávka Cheresko

Fou Zoo ako značka kvality a zážitok

Fou Zoo zo starej japončiny – "miesto, kde vzniká vietor". Fou Zoo pre mňa znamená: KVALITU, ZNAČKU, ZÁŽITOK. Je pre mňa česť pracovať pre tento koncept - zároveň cítim rešpekt a zodpovednosť voči celému tímu vzhľadom k ich niekoľkoročnej práci a snahe robiť Fou Zoo také, aké je dnes.

Fou Zoo vnímam ako značku kvality – viem, že práve tu dostanem tie najlepšie ryby, sushi, jedlo, ktoré nikde inde nedostanem ... lebo Fou Zoo nie je iba jedlo, Fou Zoo je zážitok...a toto posolstvo sa snažíme prostredníctvom nášho tímu ľudí zhmotňovať hosťom pri návšteve našej reštaurácie.

Slávka Cheresko s hosťami

Slávka Cheresko a hostia Fou Zoo počas 9.-tych narodenín Fou Zoo IXperience 2019


Aké je to byť ženou na manažérskej pozícii vo Fou Zoo?

Fou Zoo je veľmi náročný koncept z pohľadu kvality, výnimočnosti a značky najlepšej reštaurácie na Slovensku už niekoľko rokov. Preto to bola a je pre mňa výzva - naďalej rozvíjať prvotnú myšlienku nášho investora, aby Fou Zoo bolo miesto, kde hosť dostane zážitok po každej stránke od prvej chvíle, kedy vstúpi do reštaurácie - či už je to cez interiér, privítanie, prístup personálu, servírovanie a nakoniec samotný silný gastronomický zážitok.

Seba vnímam ako skúseného manažéra, ktorý dohliada a manažuje chod prevádzky, ktorá po 9-ročnej ceste chce nepoľavovať a chce byť stále tu pre hostí ako záruka kvality a gastronomickej inšpirácie. Mojimi silnými stránkami sú prozákaznícky prístup pri všetkom, čo sa vo Fou Zoo deje, tímovosť a som silný ekonomický a číselný analytik.

V súkromí som mamou 2 malých synčekov, ktorí môj život úplne obohacujú.


Ako vnímam FOU ZOO a budúcnosť?

Po 9-tich rokoch je čas na zmenu...

Zmenu k jednoduchosti – produktu, v spôsobe servírovania a prípravy, zmenu v prístupe personálu k hosťovi, presun z finedining style ku casual style.

Zmenu v dostupnosti – zdostupniť sa zákazníkom všetkých vekových, sociálnych aj finančných kategórií, strhnúť nálepku "najdrahšia reštaurácia" - samozrejme, pri poskytovaní rovnako kvalitných služieb.

Tento rok je pre nás rokom zmeny, čaká nás náročná cesta, na konci ktorej chceme byť úspešní!

Fou Zoo želania

Fou Zoo - tím pozitívne naladených profesionálov

Veľmi oceňujem, že Fou Zoo je kolektív veľmi profesionálnych a pozitívne naladených ľudí, ktorí každý deň svoju prácu robia srdcom.

Oni sú pre mňa silný hnací motor, že všetko, čo robíme pre ľudí, má zmysel. Oni vedia, že majú u mňa vždy dvere otvorené a budem rada, ak každého z nich niečo naučím. Oni ma učia každý deň, a preto, aj vďaka nim, je moja práca nie prácou, ale hobby.

 

FZ tim

Aké je miesto Fou Zoo vo svete slovenskej gastronómie?

Fou Zoo je stále TOP reštaurácia na Slovensku, ktorá je uznávaná aj profesionálnou gastronomickou verejnosťou. Je miestom, kde sa stretávajú ľudia z rôznych pracovných sfér a činností, preto má i naďalej svoje miesto na gastro trhu.

Zmena, ktorou bude prechádzať tento rok, je pridanou hodnotou, ktorá oživí nielen produkt a služby Fou Zoo pre zákazníkov, ale aj zaujímavou zmenou v gastronomickej konkurencii.

 

Čo by som chcela zaželať hosťom Fou Zoo pri príležitosti 9.-tych narodenín:

Fou Zoo IXperience sme veľmi precízne pripravovali pre našich stálych hostí a fanúšikov ako veľké "ĎAKUJEM" za ich neustálu vernosť a inšpiráciu posúvať sa každý deň vpred.

Zároveň chcem všetkých pozvať do ďalšej novej etapy Fou Zoo reštaurácie, lebo len vďaka Vám všetkým ďalej tvoríme a teší nás Vaša neustála pozornosť.

torta 9 rokov FZ

ĎAKUJEM...

Na záver by som chcela poďakovať všetkým našim verným hosťom, ktorí prišli s nami osláviť 9. narodeniny FOU ZOO a tak prispeli k skvelému zážitku a atmosfére tohto zaujímavého konceptu  …kde vzniká vietor…

Hlavnou témou narodenín Fou Zoo IXperience bola TÍMOVOSŤ ľudí, ktorí tvoria Fou Zoo a to sa nám podarilo naplniť od prvého po posledný deň.

Som veľmi hrdá, že som súčasťou tohto tímu, ktorý svojim prístupom dokázal urobiť z obyčajných dní  ZÁŽITOK! Týmto im chcem za ich prístup a nasadenie pre prácu poďakovať.

 

Ďakujem, že tvoríte FOU ZOO...

Slávka Cheresko

 

fotografie v článku: Oles Cheresko

 


späť na odporúčania

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk