Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

Získali sme významné ocenenie Gault&Millau 2014

Najlepšia reštáurácia Slovenska 2014

Jeden z najvýznamnejších svetových bedekrov, ktorý hodnotí reštaurácie tento rok pridal do publikácie, ktorá vyšla pred niekoľkými dňami, nový podnik Fou Zoo so špičkovým hodnotením. Gault Millau nás hneď na prvý krát ohodnotil 16-timi bodmi a dvoma čapicami. Čo znamená 16 bodov v 20 bodovom hodnotení bedekra?

Napríklad to, že rovnaký počet bodov má viedenský podnik Beisl, ktorý tento rok na jar dostal michelinovskú hviezdičku. Alebo, že slávna pražská La Degustation, ktorá má tiež hviezdu od Michelina, dostala od hodnotiteľov Gault Millau „len“ 15 bodov. Vo Viedni ocenil bedeker 16-bodmi päť reštaurácií, ďalšie štyri dostali 17 až 19 bodov. To znamená, že teoreticky by sa Fou Zoo s týmto hodnotením dostalo medzi Top 10 viedenských podnikov.

Ocenenie Gault & Millau nás veľmi potešilo a chceli by sme aj touto cestou poďakovať všetkým, ktorí nám k nemu pomohli svojimi hodnoteniami, ktoré nás posúvajú vpred, veľmi si vážime Vašu spätnú väzbu. Zároveň všetkých srdečne pozývame zažiť na vlastnej koži vietor vo FOU ZOO a vychutnať si kulinárske umenie majstrov panázijskej kuchyne.


späť na odporúčania

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk