Fou Zoo

Pan Asian Restaurant

SlovakEnglish

Šesť dôvodov prečo si vychutnať naše 10-chodové degustačné menu

Nechajte sa previesť tým najlepším, čo naše menu ponúka a pokojne sa do jednotlivých chodov zamilujte. Tu je poltucet dôvodov, prečo 10-chodovému degustačnému menu pravdepodobne neodoláte.

Z KAŽDĚHO ROŽKA TROŠKA - Šéfkuchár Michal Konrád vyskladal menu z obľúbených stálic (wasabi krevety, hovädzí filet či dračie vajce) a z noviniek, ktoré sme pridali do menu v decembri (moderné nigiri, chawanmushi, mango sticky rice). Spoja sa vám tak chute poznané a nepoznané a prežijete komplexný chuťový  zážitok.


PLNOHODNOTNÉ STRÁVENÝ ČAS - Pri desaťchodovom menu máte istotu, že váš program na obed či večeru je vybavený. Celá degustácia trvá približne dva a pol hodiny. Vy sa nikam neponáhľate a my vám postupne servírujeme jednotlivé chody tak, aby ste si ich dostatočne dlho užili. Nechýba ani predstavenie jednotlivých jedál v podaní našich čašníkov a párovanie s vínami na požiadanie.


ŽIADNA NUDA - Každý chod má vlastný príbeh písaný rukopisom nášho šéfkuchára a jeho tímu. Na tanieroch sa vám jedlá predstavia v pestrých farbách, vyladených chutiach a v postupnosti, ktorá graduje ako divadelné dielo. Hlavnými hrdinami sú  čerstvé suroviny, nápadité kombinácie a neopakovateľné chuťové metamorfózy.


BEZ OBMEDZENÍ - Desaťchodové degustačné menu je svojou skladbou také univerzálne, že sa hodí na každú príležitosť, či už ide o rande alebo obchodnú schôdzku. Odporúčame ho pre „prvohostí“, ktorí si vďaka nemu utvoria obraz o našej ponuke. Vhodné je aj pre nerozhodných, ktorí chcú ochutnať čo najviac jedál pri jednej návšteve.


SPOLOČNÝ ZÁŽITOK – Systém stolovania je u nás založený na zdieľaní (šérovaní) jednotlivých jedál podľa ázijského vzoru. Absolútne to platí pri desaťchodovom degustačnom, pri ktorom si spoločne vychutnávate chody so svojou polovičkou, kamarátom či obchodným partnerom (polievku má každý vlastnú). Nebojte sa, nekŕmite sa, máte vlastné taniere. Každému z vás sa ujde presne toľko, aby ste po skončení degustácie odišli príjemne najedení, no neprejedení. Pri hodovaní môžete zdieľať aj svoje postrehy k menu a posilniť tak ešte viac gastronomický zážitok.


KONIEC, KTORÝ SA OPLATÍ – A tým je cena za 10-chodové degustačné menu pre dve osoby. V hodnote 159 € dostanete kompletný servis, zážitok a jedlá v kvalite Fou Zoo.


späť na odporúčania

Copyrights © 2010 FOUZOO
+ with love by milk